Nowości w ofercie EKOTECH

W EKOTECH cały czas poszerzamy nasz asortyment, aby dostarczać klientom najwyższej jakości w kominki i akcesoria kominkowe. W ostatnim czasie do naszej oferty dołączyły nowe wkłady kominkowe, biokominki i dodatki – zapraszamy do ich sprawdzenia!

Wkład kominkowy żeliwno-stalowy Amelia 25 Gilotyna to nowoczesny wkład kominkowy z systemem szyby czystej szyby, dzięki czemu jego utrzymanie w czystości jest jeszcze łatwiejsze. Jego szyby łączone są bez szprosa. Moc nominalna tego kominka to 21 kW, natomiast zakres jego mocy grzewczej to 11,5 – 29 kW.

Do kominków polecamy także nowe kratki kominkowe. Eleganckim wyborem będzie nasza nowość, czyli kratka 22/45 niklowana z żaluzją – dzięki galwanicznemu pokryciu warstwą niklu nie tylko jest odporna na wysokie temperatury, ale również ma trwały kolor na długie lata.

Gdy szukają Państwo alternatywy dla wkładów kominkowych, polecamy piece wolnostojące. Nasz nowy piec wolnostojący KOZA AB STAL NOGA z wylotem spalin fi 150 oraz z efektownymi panelami kaflowymi doskonale pasuje do nowoczesnych przestrzeni. Jego montaż jest bardzo prosty i szybki, a wygląd wyjątkowo stylowy – na pewno sprawdzi się w gustownie urządzonym salonie.

Do naszej oferty dołączyły także dwa biokominki – stylowy czarny biokominek DELTA 3 1200x400 z szybą oraz srebrzysty biokominek JULIET 1100x650. Te tanie kominki ekologiczne idealnie nadają się nie tylko do domów, ale również do restauracji, hoteli i innych przestrzeni komercyjnych, ponieważ nie wymagają tworzenia złożonej instalacji odprowadzającej spaliny.

EKOTECH – nasze aktualne promocje

Na naszych kominkach można oszczędzić nawet do 2000 złotych! Jeżeli chcą Państwo jeszcze taniej zadbać o ciepło w swoim domu, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami!

Polecamy przede wszystkim piec wolnostojący na pellet COSTA-Lazar, który został przeceniony aż o 1 968 złotych i teraz kosztuje tylko 5 658 złotych! Piece wolnostojące to najlepsza alternatywa dla kominków – są nie tylko równie sprawne, ale również łatwe w montażu, ponieważ nie wymagają dodatkowej obudowy – wystarczy tylko podłączyć je do instalacji kominowej i od razu są gotowe do pracy.

Piec COSTA-Lazar charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością – jego zaawansowana konstrukcja pozwala na szybkie wytwarzanie ciepła, a tym samym daje wysokie oszczędności. Wielostopniowa regulacja, w tym pełna gama trybów, między innymi system soft start, obniżenia nocne, ECO tryb, tygodniowy harmonogram i pilot powodują, że jest on bardzo łatwy w obsłudze. Jego wyciszony motoreduktor czy poprzeczny wentylatorzapewniają błogą ciszę pracy. Piec jest dostępny w trzech kolorach – antracytowym, bordo i waniliowym.

Również polecamy popularny kominek z płaszczem wodnym ZUZIA 19 DECO z wężownicą w obniżonej cenie – teraz kosztuje on tylko 3 416 złotych! Kominki z płaszczem wodnym to najlepszy wybór wtedy, gdy liczy się wysoka sprawność w ogrzewaniu całego domu. Wkład ZUZIA 19 DECO jest wykonany z blachy kotłowej o grubości 4 mm, natomiast jego podstawa z żeliwa szarego – na uwagę zasługuje też szyba dekoracyjna typu glass malowana metodą sitodruku.

Nasze tanie kominki dostępne dla Państwa już teraz – zapraszamy na zakupy!


Wszystkie prawa zastrzeżone: ekotech-kominki.pl
Opinie o Ekotech-kominki.pl na Opineo.pl