Kocioł zgazowujący drewno LAZAR Holz Master

Nowy produkt

Kocioł zgazowujący drewno LAZAR Holz Master

Więcej szczegółów

8 950,00 zł

Więcej informacji

Stalowy kocioł centralnego ogrzewania zgazowujący drewno z zestawem hydraulicznym o sprawności 90,7 % oraz mocy 20 kW.

Kocioł został wyposażony w pełni ceramiczne palenisko, a komora załadunkowa wyłożona jest kasetami ze stali nierdzewnej co zapewnia niskie emisje oraz długą żywotność. W wymienniku zainstalowano system czyszczenia poruszany dźwignią umieszczoną z boku kotła. Pracą kotła steruje regulator z algorytmem PID oraz czujnikiem spalin współpracujący z panelem pokojowym z termostatem oraz programem tygodniowym. Regulacja pogodowa obsługuje jeden obieg grzewczy w standardzie, a po rozbudowie do czterech. W kotle zastosowano wentylator wyciągowy oraz kieszeń krótkiego obiegu minimalizującą możliwość wydostawania się spalin do kotłowni. Kocioł HolzMaster posiada dużą komorę załadunkową na polana o długości do 50 cm.

HolzMaster jest kotłem centralnego ogrzewania zgazowującym drewno. Dzięki temu procesowi sprawność kotła jest nawet trzykrotnie wyższa niż podczas spalania drewna w tradycyjny sposób. Kocioł został wyposażony w pełni ceramiczne palenisko, a komora załadunkowa wyłożona jest kasetami ze stali nierdzewnej co zapewnia niskie emisje oraz długą żywotność. W wymienniku zainstalowano system czyszczenia poruszany dźwignią umieszczoną z boku kotła. Pracą kotła steruje regulator z algorytmem PID oraz czujnikiem spalin współpracujący z panelem pokojowym z termostatem oraz programem tygodniowym. Regulacja pogodowa obsługuje jeden obieg grzewczy w standardzie, a po rozbudowie do czterech. Ponieważ w kotle zastosowano wentylator wyciągowy oraz kieszeń krótkiego obiegu zminimalizowano możliwość wydostawania się spalin do kotłowni. Kocioł HolzMaster posiada dużą komorę załadunkową na polana o długości do 50 cm.

Moc: 20 kW
materiał: Stal paliwo: Sezonowane drewno
palnik: szamotowy sprawność: 90,70%
sterownik: Z algorytmem PID i czujnikiem spalin, możliwość podłączenia panelu pokojowego pojemność komory załadunkowej: 120 L

Wymiary gabarytowe

Model HM 20
Wysokość: mm 1565
Szerokość: mm 770
Głębokość: mm 1075
Wszystkie prawa zastrzeżone: ekotech-kominki.pl
Opinie o Ekotech-kominki.pl na Opineo.pl