JULIET 1100 z certyfikatem TÜV
  • JULIET 1100 z certyfikatem TÜV #1
  • JULIET 1100 z certyfikatem TÜV #2
  • JULIET 1100 z certyfikatem TÜV #3
  • JULIET 1100 z certyfikatem TÜV #4

JULIET 1100 z certyfikatem TÜV

Cena produktu: 1 480,00 zł
Brutto
Czas dostawy: do 2 dni

Szybka i  bezpieczna dostawa.
Bezpieczne dostawa

Dokładamy wszelkich starań, by produkty szybko i bezpiecznie trafiały do naszych Klientów.

Porady przy wyborze kominka.
Bogate doświadczenie

Dokładamy wszelkich starań, by produkty szybko i bezpiecznie trafiały do naszych Klientów.

Masz pytania? Zadzwoń, chętnie doradzimy:

(022) 72 73 662 lub 502 578 430

Biokominek Juliet

Biokominek JULIET może być montowany na dwa sposoby:
- może zostać zawieszony bezpośrednio na ścianie – przy zastosowaniu otworów, które znajdują się w tylnej ściance biokominka
- może być także zamontowany wewnątrz wnęki lub na specjalnie zbudowanym do tego celu dekoracyjnym elemencie, który wystaje ze ściany

Biokominek tego typu jest idealnym rozwiązaniem dla osób chcących uzyskać w jak największym stopniu realistyczne wrażenie ognia. W przypadku ostatniego rozwiązania uzyskujemy efekt tradycyjnego kominka, co pozwala zaaranżować dodatkową, własną obudowę według indywidualnej potrzeby każdego klienta. Biokominek zamontowany w ten sposób posiada ogromny plus, którym jest zajmowanie dużo mniej powierzchni niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego kominka.


Wyposażenie:
- duży prostokątny pojemnik na biopaliwo o pojemności 1,6 l
- rączka regulująca do pojemnika.

Waga - 21 kg.
Materiał obudowy: stal czarna malowana proszkowo, stal szlifowana.
Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna.

UWAGA: Nie powinno się rozlewać płynu typu biopaliwo na zewnątrz pojemnika. Rozlany pły jest w stanie zniszczyć farbę lub sam biokominek. Nie wolno również dolewać biopaliwa gdy biokominek się pali.

Biokominek z bezpiecznym bio-pojemnikiem

Bezpieczny pojemnik biokominka zawierający wkład absorbujący/chłonny jest najnowszym rozwiązaniem, jakie zostały zastosowane w pojemnikach do biokominków. Rozwiązanie to znacznie zmniejsza zużycie paliwa, ale przede wszystkim niweluje ryzyko wylania/rozlania się paliwa gdyby przypadkowo płonący biokominek się przewrócił.

UWAGA!!!

Za jednym razem do pojemnika można dodać 50% pojemności biowkładki. W przypadku większej ilości płynu wyleje się on gdyby nastąpiło ewentualne przechylenie biopojemnika.

Biokominki są nowoczesną alternatywą dla zwykłych kominków – ich montaż jest bardzo prosty, a użytkowanie wygodne. Dodatkowo biokominki charakteryzują się estetyką, zapewniają ciepło oraz tworzą ciepły i przytulany klimat we wnętrzach. W przypadku gdy nie jest możliwe zastosowanie tradycyjnego kominka podłączonego do przewodu kominowego, to biokominek będzie idealnym wyborem.

JULIET/1100/TUV

Zobacz także