Wkłady kominkowe

Nowoczesny sposób na kominek? Wkład kominkowy to rozwiązanie, które pozwoli wprowadzić do wnętrza domu przyjemny klimat, a przy tym zadbać o środowisko. Różnorodność form, zdobień, możliwość wyboru wkładu prawego lub lewego - wszystkie te elementy sprawiają, że każdy znajdzie wkłady kominkowe doskonale podkreślające charakter aranżacji salonu. Wykorzystane w ich produkcji innowacyjne technologie pozwalają tworzyć rozwiązania nie tylko wysoce estetyczne, ale i funkcjonalne. Wkład do kominka to ekologiczne spalanie drewna, niska emisja pyłów i CO2, przystosowanie do ekologicznych domów z rekuperacją - przekonaj się, co jeszcze zapewniają nowoczesne kominki.

Wyświetlono: 508 prod.

Pokazano 1-24 z 508 pozycji

Wkłady kominkowe, czyli design, wygoda, ekologia

Niezależnie czy wybierzesz wkład kominkowy narożny czy klasyczny - każdy z nich pozwala na swobodną obserwację palącego się ognia. Duże przeszklenie doskonale komponuje się z obudową, sprawiając, że wkłady kominkowe stają się atrakcyjnym elementem wyposażenia, którego funkcjonalnością możesz cieszyć się w każdym aspekcie. Wkład do kominka zapewnia między innymi:

  • możliwość bezpiecznego otwierania drzwiczek za pomocą nienagrzewającej się rączki,
  • bezpieczne, ekologiczne spalanie, zgodne z założeniami normy BImSchV 2 oraz z certyfikatami bezpieczeństwa, np. Flamme Verte, ustawą antysmogową Ekoprojekt,
  • optymalną wydajność spalania.

Jaki wkład kominkowy wybierzesz do swojego salonu?

Decydując się na wkład do kominka możesz wybierać spośród różnych designerskich rozwiązań  - wkład kominkowy narożny, tradycyjny, do całkowitej zabudowy lub z prostą czy zdobioną obudową, jak i spośród ich rodzajów. Sklep z kominkami EkoTech-Kominki oferuje:

  • wkłady z płaszczem wodnym - skutecznie wspierające tradycyjny system grzewczy, pozwalające ograniczyć koszty ogrzewania,
  • wkłady powietrzne - stalowe i żeliwne.

Niezależnie od wariantu, każdy wkład kominkowy wyróżnia solidne wykonanie z żeliwa, stali, elementów szamotowych. Precyzja wykonania oraz wybór wysokiej jakości materiałów pozwalają tworzyć rozwiązania stylowe, umożliwiające długotrwałą eksploatację.

Nasz sklep z kominkami przygotował wkłady kominkowe w atrakcyjnych cenach, a także inne rozwiązania dla domu - między innymi biokominek czy wolnostojące piece kozy. Sprawdź naszą ofertę!