Piece węglowe, z podajnikiem, na ekogroszek

Stawiasz na wysoką funkcjonalność rozwiązań? Piece z podajnikiem to urządzenia, które ogrzeją Twój dom przy minimalnym nakładzie pracy oraz paliwa. Są wygodne i łatwe w obsłudze, zarówno dzięki podajnikowi, który samodzielnie dostarcza paliwo w ilości odpowiedniej do utrzymania zadanej temperatury, jak i możliwości programowania urządzenia. W ofercie znajdziesz piece węglowe na ekogroszek kamienny, brunatny, w których można palić także pelletem i drewnem. Oferowane urządzenia zapewniają wysoką wydajność spalania, przy jednoczesnej niskiej emisji spalin, a także spełniają wymogi Ekoprojektu. Dzięki nim ogrzejesz swój dom przy niskich kosztach i z dbałością o środowisko. Wybierz piec na ekogroszek, który wyróżnia konkurencyjna cena i wysoka efektywność.

Wyświetlono: 11 prod.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Piece z podajnikiem, czyli ciepło i wygoda

Piec na ekogroszek z podajnikiem to jedno z najbardziej praktycznych rozwiązań grzewczych. Dzięki wbudowanemu systemowi podawania paliwa wykorzystuje jego niewielką ilość, a przy tym nie wymaga ciągłych wizyt w kotłowni. Duża pojemność zbiorników na paliwo, jakimi cechują się oferowane piece z podajnikiem, sprawia, że urządzenia nie wymagają częstego uzupełniania. Piece węglowe CO z podajnikiem cechuje także:

  • duża efektywność cieplna,
  • czystość spalania - piec na ekogroszek zapewnia niską emisję substancji szkodliwych, a po spalaniu pozostaje niewielka ilość popiołu. Co więcej, piec z podajnikiem ślimakowym dostarcza paliwo od dołu, w  wyniku czego spalanie następuje od góry, co także przyczynia się do obniżonej emisji spalin,
  • bezpieczeństwo użytkowania - w zależności od modelu, w piecach na ekogroszek z podajnikiem stosowane są podwójne systemy zabezpieczenia przed zapłonem paliwa w zasobniku,
  • zastosowanie rozwiązań mających na celu wydłużenie żywotności kotła.

Rozwiązanie na lata - niezawodne piece na ekogroszek 

Piec CO na ekogroszek z podajnikiem to wygodne rozwiązanie grzewcze w dobrej cenie. Nasz sklep internetowy z kominkami oferuje wysokiej klasy piece z podajnikiem, odporne na uszkodzenia, które przez długi czas będą efektywnie ogrzewały Twój dom. Wybierz kocioł zgodny ze swoimi potrzebami i przekonaj się!