KratkiPRO

Ekologiczny i efektowny sposób na ciepło w Twoim domu? Piece wolnostojące i wkłady kominkowe Kratki to rozwiązanie dla każdego, kto ceni połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Kratki.pl to renomowany producent wkładów kominkowych przygotowanych z niezawodnej jakości żeliwa i stali, przeszklonych od frontu, z dwóch lub trzech stron, wyposażonych w paleniska zapewniające długotrwałą emisję ciepła. Oferowane urządzenia projektowane są w oparciu o innowacyjne technologie, wspierające ekologiczne i efektywne spalanie drewna, a dodatkowo wyróżniają się konkurencyjną ceną względem innych marek. Kratki PRO to linia wkładów kominkowych zdobiących wnętrza domów urządzonych w klasycznym stylu, jak i tych nowoczesnych, z systemem rekuperacji, niezmiennie stanowiących ekonomiczne rozwiązanie grzewcze. Poznaj ofertę marki!

Wkłady kominkowe dla wymagających

Wkłady kominkowe Kratki wybierane są ze względu na swój nowoczesny charakter, łączący niezawodne parametry techniczne, wpływające na wygodne i efektywne użytkowanie, z wysoce estetycznym designem, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kratki PRO to linia produktów:

  • zgodnych z wymaganiami Ekoprojektu,
  • spełniających założenia normy BlmSchV 2, określającej maksymalną emisję dwutlenku węgla,
  • przygotowane przy użyciu materiałów wyróżniających się trwałością i zapewniających elegancki wygląd - żeliwo i stal, a także sprzyjających efektywnemu spalaniu, mających zdolność akumulacji ciepła - Acumotte.

Nasz sklep internetowy z kominkami poza wkładami kominkowymi Kratki oferuje także przygotowane przez producenta piece wolnostojące oraz sterowniki kominków.

 

Kratki PRO - rozwiązania stylowe i przyjazne środowisku

Minimalizacja emisji szkodliwych pyłów, zastosowanie energooszczędnych rozwiązań, wysoka sprawność cieplna, wygodnie otwierane drzwiczki - wkłady kominkowe Kratki Pro pozwolą cieszyć Ci się przyjemnym ciepłem, przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy oraz dbałości o środowisko. Wybierz rozwiązania przygotowane przez sprawdzonego producenta wkładów kominkowych i przekonaj się o korzyściach, jakie zapewnia marka Kratki.

Wyświetlono: 50 prod.

Pokazano 1-24 z 50 pozycji

Aktywne filtry