Pojemnik biokominka średni z aromaterapią 0,8 l Zobacz większe

Pojemnik biokominka średni z aromaterapią 0,8 l

AF/PA

Nowy produkt

Pojemnik biokominka średni z aromaterapią 0,8 l

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,40 zł.


170,00 zł brutto

Więcej informacji

Bezpieczny pojemnik biokominka z wkładem absorbującym / chłonnym to nowe rozwiązanie zastosowane w pojemnikach do biokominków. Pozwala on na znaczne zmniejszenie zużycia paliwa, a przede wszystkim wyklucza ryzyko wylania / rozlania się paliwa, nawet w razie przypadkowego przewrócenia się biokominka z palacym się paliwem w pojemniku.

Dodatkowo pojemnik wyposażony jest w dwa boczne kontenerki, które przeznaczone są na olejki aromatyczne. Dzięki nim możemy się relaksować, uspokoić i wyciszyć w blasku ognia płynącego z naszego biokominka.

Jedynym dozwolonym paliwem możliwym do stosowania w biokominku jest paliwo kominkowe na bazie bioalkoholu (zalecamy płyn do biokominków BIO-DECO).

Biopojemnik wykonany jest z blachy kwasoodpornej. Dodatkowo wyposażony jest w rączkę do zamykania.

 

UWAGA! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika. Nie wolno dolewać biopaliwa do palącego się biokominka. 

Dane techniczne

Waga (kg) 0,2
Pojemność biowkładki (l) 0,80
Akcesoria do biokominków pojemnik na biopaliwo, aromaterapia
Wszystkie prawa zastrzeżone: ekotech-kominki.pl
Opinie o Ekotech-kominki.pl na Opineo.pl