Zawartość serwisu www.ekotech-kominki.pl zarówno pod względem tekstowym, jak i graficznym, stanowi  własność firmy Ekotech Ogrzewania Łukasz Alchimowicz z siedzibą w Górze Kalwarii, ul. T. Kościuszki 3a, Góra kalwaria 05-530 oraz jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu zobowiązana jest do przestrzegania prawa autorskiego. Dozwolone jest kopiowanie zawartości serwisu wyłącznie do użytku osobistego. Kopiowanie zawartości serwisu do celów komercyjnych dozwolone jest jedynie za pisemną zgodą firmy Ekotech Ogrzewania Łukasz Alchimowicz.

Firma Ekotech Ogrzewania na bieżąco stara się aktualizować informacje zawarte w niniejszym serwisie, jednocześnie zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w części lub całości serwisu bez uprzedniego informowania.

Kolory produktów widocznych na zdjęciach umieszczonych na naszej stronie, jak i w materiałach drukowanych mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistych odcieni i barw, dlatego przedstawioną kolorystykę należy traktować jako przybliżoną.