Wybierasz kompleksowe rozwiązania? Oferujemy szeroki asortyment urządzeń, a także profesjonalny montaż kominka. W oparciu o pasję i wieloletnie doświadczenie doradzimy Ci w wyborze urządzenia dostosowanego do Twoich oczekiwań, a także zapewnimy prawidłową instalację, gwarantującą optymalne bezpieczeństwo użytkowania. Realizujemy:

a wszystko to z uwzględnieniem Twoich preferencji, tworząc rozwiązania stylowo podkreślające unikalny charakter wnętrza, a przy tym w pełni funkcjonalne.

Zadzwoń!

502 578 430

Profesjonalny montaż kominka - dla estetyki i bezpieczeństwa

Kominki stanowią umiejętne połączenie walorów wizualnych, jak i praktycznego zastosowania. Profesjonalne doradztwo oraz odpowiedni montaż kominków to niezbędne elementy, aby obie te cechy szły w parze. Dlatego pomożemy Ci wybrać odpowiedni wkład kominkowy - najważniejszy element całej konstrukcji - oraz zadbamy o prawidłowy montaż wkładu kominkowego, montaż biokominka, kozy czy montaż obudowy kominka, zapewniając wysoce estetyczny efekt końcowy.

 

Dlaczego wybór odpowiedniego wkładu kominkowego jest tak ważny? Stanowi on źródło ciepła, ale i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Należy więc wybierać wkłady wysokiej jakości, przystosowane odpowiednio do potrzeb, jak i możliwości wnętrza, które przez długi czas pozwolą Ci cieszyć się przyjemnym ciepłem palącego się ognia. Takie właśnie rozwiązanie oferuje sklep z kominkami EkoTech-Kominki. W naszym asortymencie znajdziesz wkłady kominkowe, biokominek, piece kozy, niezbędne elementy i inne urządzenia oraz akcesoria renomowanych producentów. Oferowane wkłady posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa i spełniają wymogi ustawy antysmogowej i Ekoprojektu.

 

Ile kosztuje montaż kominka?

Cena kominka z montażem zależy głównie od specyfiki urządzenia oraz nakładu pracy, jakiego wymaga instalacja. Zatem montaż kominka klasycznego, niezbędnych elementów, montaż biokominka, pieca kozy, montaż wkładu kominkowego gazowego lub z płaszczem wodnym czy montaż obudowy kominka to usługi, dla których cennik ustalamy indywidualnie. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku realizacji usługi montażu kominka, wkładu czy innego urządzenia, maleje wartość VAT - z 23% na 8%, co oznacza, że za produkt zapłacisz mniej. Skontaktuj się z nami - poznaj ofertę, wybierz kominki z montażem i przekonaj się, jak przyjemne mogą być wieczory.