Kolana

Czy wiesz, że wybierając kolano kominowe, będące jednym z elementów układu odprowadzania spalin, należy szczególną uwagę zwrócić na jego parametry? Między innymi od szczelności połączeń i materiału, z jakiego wykonane jest kolanko do komina, zależy bezpieczeństwo i wydajność całej instalacji. W naszej ofercie znajdziesz kolano do komina umożliwiające łatwe stworzenie optymalnie szczelnej instalacji, dostępne w różnych wariantach i rozmiarach. W asortymencie dostępne jest między innymi kolano kominowe o kącie 45°, 90°, a także kolano kominowe nastawne. Wszystkie elementy cechuje wysoka jakość wykonania oraz zgodność z polskimi i europejskimi normami bezpieczeństwa. Sprawdź, jaką ofertę przygotował nasz sklep z ogrzewaniem i wybierz kolano kominowe, dzięki któremu zapewnisz bezpieczeństwo swoim domownikom.

Wyświetlono: 22 prod.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Kolano kominowe, czyli funkcjonalne rozwiązanie

Odpowiednio przystosowane do specyfiki systemu kolanko do komina pozwoli stworzyć szczelną instalację. Dzięki temu będzie ona zarówno bezpieczna, jak i wydajna. Co więcej, kolano do komina zapewnia szersze możliwości rozbudowy systemu odprowadzania spalin - pozwala dotrzeć tam, gdzie nie wystarcza przyłącze proste lub dojście do komina czy instalacji jest pod kątem. W naszej ofercie dostępne jest kolano kominowe o średnicy: 100, 125, 130, 150, 160, 180, 200, 220 mm. Oferowane kolanka do komina:

  • zapewniają tworzenie ścisłych połączeń, dzięki czemu spaliny nie wydostają się na zewnątrz,
  • cechują się wysoką odpornością na temperatury nawet do 1000°C,
  • są funkcjonalne, a przy tym posiadają estetyczny design.

Jakiego kolanka do komina potrzebujesz?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno kolanko kominowe wykonane z blachy stalowej pokryte czarną farbą żaroodporną, jak i wykonane z blachy kwasoodpornej, przystosowane do podłączania wkładów kominkowych opalanych drewnem. Oferujemy rozwiązania, dzięki którym Twoja instalacja kominkowa będzie działała sprawnie, wydajnie i bezpiecznie - przekonaj się sam.