Kratki kominkowe i wentylacyjne

Nowoczesne kratki wentylacyjne to rozwiązanie dla domów urządzonych stylowo w każdym detalu. Projektowane z myślą o funkcjonalności i designie, doskonale zastępują te tradycyjne. Kratki kominkowe stanowią zakończenie przewodu dystrybuującego ciepłe powietrze z kominka - dzięki zastosowaniu nietypowej kolorystyki czy zdobień, stają się elementem wpisującym się w aranżację wnętrza. Wybierając kratki do kominka warto zwrócić uwagę na sposób ich przygotowania. W EkoTech-Kominki znajdziesz kratki wentylacyjne do kominka, stanowiące rozwiązanie trwałe i efektowne.

Wyświetlono: 331 prod.

Pokazano 1-24 z 331 pozycji

Aktywne filtry

Kratki kominkowe, czyli użyteczność i styl

Przygotowane z blachy nierdzewnej, malowane proszkowo kratki wentylacyjne do kominka to gwarancja długotrwałego użytkowania. Taki sposób przygotowania sprawi zarówno, że:

  • kolor zachowa intensywność,
  • produkt będzie odporny na ciepło,
  • zwiększona będzie jego wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Kratki kominkowe dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, ale i w różnych wielkościach. Rozmiar kratki do kominka należy dobrać odpowiednio do mocy posiadanego urządzenia - czym większa moc kominka, tym większe musi być pole czynne kratki, tak by umożliwiała ona swobodny przepływ powietrza. Tak dobrane kratki wentylacyjne do kominka nie ulegną przegrzaniu.

Oferujący zarówno akcesoria, piece, jak i kominki sklep internetowy EkoTech-Kominki oferuje kratki wentylacyjne kominkowe o zróżnicowanym designie, które z łatwością dopasujesz do aranżacji wybranego pomieszczenia. Proponujemy także kratki do kominka z możliwością regulacji przepływu powietrza za pomocą praktycznych żaluzji.

 

Wybierz niezawodne kratki wentylacyjne do swojego kominka

Sprawdź naszą ofertę i wybierz kratki kominkowe wentylacyjne przygotowane z wysokiej jakości materiałów, dostępne w atrakcyjnych cenach. Dzięki nim w łatwy sposób zadbasz o prawidłowy przepływ powietrza, jednocześnie wybierając efektowny element wystroju wnętrza.