Kratki PRO

Szukasz ekologicznego i jednocześnie efektownego sposobu na ciepło w Twoim domu? Piece wolnostojące oraz wkłady kominkowe Kratki to rozwiązanie dla każdego, kto ceni połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Kratki.pl to renomowany producent niezawodnych wkładów kominkowych przygotowanych z wysokiej jakości żeliwa i stali, przeszklonych od frontu, z dwóch lub trzech stron oraz wyposażonych w paleniska zapewniające długotrwałą emisję ciepła. Oferowane urządzenia projektowane są w oparciu o innowacyjne technologie, wspierające ekologiczne i efektywne spalanie drewna, a dodatkowo wyróżniają się konkurencyjną ceną względem innych marek. Kratki PRO to linia wkładów kominkowych zdobiących wnętrza domów urządzonych w klasycznym stylu, jak również nowoczesnych, z możliwością podłączenia do systemu rekuperacji, niezmiennie stanowiących ekonomiczne rozwiązanie grzewcze. Poznaj ofertę tej marki i znajdź dopasowane do swoich potrzeb wkłady kominkowe Kratki.

Wyświetlono: 93 prod.

Pokazano 1-24 z 93 pozycji

Aktywne filtry

Wkłady kominkowe dla wymagających

Wkłady kominkowe Kratki są chętnie wybierane przez klientów między innymi ze względu na swój nowoczesny charakter, łączący niezawodne parametry techniczne, wpływające na wygodne i efektywne użytkowanie, z wysoce estetycznym designem, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kratki PRO to wyjątkowa linia produktów:

  • zgodnych z wymaganiami Ekoprojektu,
  • spełniających założenia normy BlmSchV 2, określającej maksymalną emisję dwutlenku węgla,
  • wyróżniających się dużą szczelnością i odpornością na działanie temperatur,
  • przygotowanych przy użyciu materiałów wyróżniających się trwałością i zapewniających elegancki wygląd - żeliwo i stal, a także sprzyjających efektywnemu spalaniu, mających zdolność akumulacji ciepła - Acumotte i Termotec,
  • zaprojektowanych z troską o najmniejsze szczegóły, aby łączyć wygodę użytkowania z estetyką,
  • przebadanych w nowoczesnym laboratorium.

Nasz sklep internetowy z kominkami poza wkładami kominkowymi Kratki oferuje także przygotowane przez tego producenta piece wolnostojące oraz sterowniki kominków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą pieców, wkładów i akcesoriów.

Kratki PRO - rozwiązania stylowe i przyjazne środowisku

Minimalizacja emisji szkodliwych pyłów, zastosowanie energooszczędnych rozwiązań, wysoka sprawność cieplna, wygodnie otwierane drzwiczki - wkłady kominkowe Kratki Pro pozwolą Ci cieszyć się przyjemnym ciepłem, przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy oraz dbałości o środowisko. Wybierz rozwiązania przygotowane przez sprawdzonego producenta wkładów kominkowych i osobiście przekonaj się o korzyściach, jakie zapewnia marka Kratki.

Wysoka jakość gwarancją zadowolenia

Postaw na wysoką jakość, jaką reprezentuje swoimi wkładami kominkowymi firma Kratki. Setki zadowolonych klientów nie mogą się mylić… Produkty Kratki Pro nie tylko zdobywają prestiżowe nagrody, ale są także polecane przez profesjonalistów. To nowoczesne rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o zadowoleniu każdego klienta. Dlatego wśród szerokiej gamy bezpiecznych, ekonomicznych oraz ekologicznych produktów każdy może znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb oraz gustu.