Malowane

Kratki wentylacyjne ozdobne pozwolą Ci zadbać o odpowiedni przepływ powietrza i to w dobrym stylu! Stanowią niezbędne rozwiązanie w domach z kominkiem, ponieważ są zakończeniem kanału ciepłego powietrza, które rozprowadzane jest z urządzenia. Kratki kominkowe ozdobne cechują się wysoką precyzją wykonania, dzięki czemu są trwałe i prezentują się estetycznie. W asortymencie znajdziesz kratki o zróżnicowanym designie, które z łatwością dopasujesz do aranżacji w dowolnym stylu. Sklep z ogrzewaniem EkoTech-Kominki oferuje rozwiązania umiejętnie łączące praktyczne zastosowanie z funkcją dekoracyjną. Nowoczesna kratka kominkowa ozdobna doskonale zastąpi tą w tradycyjnej wersji, a dodatkowo wpłynie pozytywnie na wystrój wnętrza. Poznaj nasze propozycje.

Wyświetlono: 254 prod.

Pokazano 1-24 z 254 pozycji

Aktywne filtry

Kratki wentylacyjne ozdobne - trwałe, funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie

Malowane kratki wentylacyjne dekoracyjne przygotowywane są w oparciu o rozwiązania umożliwiające ich długotrwałe i wygodne użytkowanie:

  • malowane są metodą proszkową - dzięki temu kratki kominkowe ozdobne mają trwały, odporny na wysokie temperatury kolor, dodatkowo, farba stanowi ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi,
  • posiadają kieszeń z blachy ocynkowanej,
  • niektóre kratki wentylacyjne ozdobne posiadają żaluzje, umożliwiające płynną regulację przepływu powietrza,
  • kratka kominkowa ozdobna to element łatwy zarówno w utrzymaniu w czystości, jak i w montażu oraz demontażu.

Dzięki dostępności wielu wariantów, kratki wentylacyjne dekoracyjne pasują do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych, klasycznych, eleganckich, różnorodnie urządzonych.

Dekoracyjne kratki kominkowe w wielu kolorach i rozmiarach

Kratka wentylacyjna ozdobna biała czy kratka kominkowa czarna? A może beżowa, grafitowa lub w niejednolitym kolorze? Nasz sklep z ogrzewaniem oferuje wiele możliwości, które z łatwością dopasujesz do wybranego pomieszczenia. Oferujemy kratki wentylacyjne ozdobne dostępne nie tylko w różnych odcieniach, ale i rozmiarach, dzięki czemu wybierzesz rozwiązanie przystosowane odpowiednio do mocy kominka, co jest niezwykle istotne dla optymalnego bezpieczeństwa instalacji. Wybierz kratki kominkowe ozdobne - postaw na funkcjonalne i stylowe rozwiązania.