Piece Kozy - kominki wolnostojące, węglowe

Poszukujesz praktycznych i estetycznych rozwiązań do swojego domu? Piece kozy wypełnią Twój salon, jadalnię lub inne pomieszczenie przyjemnym ciepłem, jednocześnie stylowo zdobiąc jego wnętrze. Zamontowane w dowolnym miejscu piece kominkowe, w zależności od designu, podkreślają nowoczesny, elegancki lub nieco minimalistyczny charakter wnętrza. Piece wolnostojące typu koza są łatwe zarówno w montażu, jak i w użytkowaniu, umożliwiają ekologiczne spalanie drewna, zgodne z wymogami normy BImSchV 2 i Ekoprojektu, a dodatkowo, dostępne są wśród nich modele przeznaczone do domów z systemem rekuperacji. Z EkoTech-Kominki wybierzesz piece kominkowe do ogrzewania, dopasowane do Twoich potrzeb.

Wyświetlono: 193 prod.

Pokazano 1-24 z 193 pozycji

Aktywne filtry

Piece typu koza - nowoczesne ujęcie klasyki

Były popularne już wiele lat temu - obecnie dzięki swej funkcjonalności piece kozy stanowią często wybierane rozwiązanie. Sprawdzają się doskonale jako piece do ogrzewania wybranego pomieszczenia - oddają ciepło całą swoją powierzchnią. Tego typu piece kominkowe wolnostojące posiadają także wiele innych, niezaprzeczalnych zalet:

  • możliwość dowolnej lokalizacji, w każdym pomieszczeniu - jedynym warunkiem jest możliwość doprowadzenia podłączenia kominowego,
  • niskie koszty instalacji - wynikające z braku konieczności przygotowywania zabudowy,
  • wydajne, ekologiczne spalanie - zapewniające możliwość czerpania radości z przyjemnego ogrzewania kominkowego, przy jednoczesnej dbałości o środowisko,
  • różnorodne projekty - piec wolnostojący typu koza można z łatwością dopasować do stylu, w jakim urządzone jest wnętrze.

W odpowiedzi na różnorodne potrzeby klientów, nasz oferujący piece i kominki sklep, przygotował piece wolnostojące do ogrzewania o zróżnicowanych parametrach oraz różnym wyglądzie. Jesteśmy przekonani, że ich nowoczesne, stylowe projekty trafią w gusta każdego.

Komfort, bezpieczeństwo i stylowy wygląd

Współczesne piece kozy zaskakują swoim unikatowym designem, a także maksymalnym komfortem i bezpieczeństwem, jakie gwarantują swoim użytkownikom. Dzięki temu bez trudu spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy chcą, aby wolnostojące piece kominkowe pozwalały im cieszyć się ogniem w domowym zaciszu, jednocześnie pozostając bezawaryjne i łatwe w obsłudze, dzięki przemyślanym projektom i rozwiązaniom.
Estetycznie wykonany piec do ogrzewania nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru oraz stwarza wyjątkowy klimat. To rozwiązanie idealnie pasujące zarówno do domów, jak i do biur, restauracji itp. Koza lub piec wolnostojący sprawdzi się w każdym wnętrzu, nawet takim o niewielkich wymiarach.

Piece kominkowe idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Nasi klienci mogą wybierać spośród wielu modeli pieców wolnostojących. W asortymencie znalazły się piece o nowoczesnym designie, idealnie pasujące do wnętrz w stylu loft, a także modele stylizowane na piece kaflowe, jakie znali nasi pradziadkowie.
Bez względu na to, na który model ostatecznie się zdecydujesz każdy z naszych pieców wolnostojących zapewni Ci efektywne spalanie oraz długie utrzymywanie temperatury. Zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu wykazują odporność na działanie wysokich temperatur.

Wybierz piec dla siebie

Zdając sobie sprawę z tego, że każdy klient jest inny i posiada swoje specyficzne potrzeby i wymagania przygotowaliśmy szeroki asortyment najwyższej jakości pieców kominkowych. Polecamy między innymi piece:

  • kaflowe,
  • żeliwne,
  • powietrzne.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą - jesteśmy przekonani, że każdy kupi u nas sklep idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Piec wolnostojący - funkcjonalne rozwiązanie dla domu

W EkoTech-Kominki dostępne są wolnostojące piece kozy produkowane z wysokiej jakości stali, żeliwa oraz materiału Acumotte lub Termotec, pozwalającego uzyskać wyższą temperaturę w komorze spalania, co przekłada się na efektywne ogrzewanie i oszczędności. Nasze piece kominkowe to optymalne rozwiązania dla Twojego komfortu  - wypróbuj je i przekonaj się sam.
Nasz oferujący piece i kominki sklep przygotował także inne propozycje dla domu, takie jak piece węglowe, kominek na biopaliwo czy wkład do kominka, a także kasety grzewcze. Sprawdź naszą ofertę - gwarantujemy najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie!