Piece kaflowe

Wybierz do swojego domu dodatkowe źródło ciepła, które jednocześnie stanie się stylowym elementem aranżacji wnętrz. Piece kaflowe tworzone są w oparciu o nowoczesne rozwiązania, które zapewniają optymalne i ekologiczne spalanie. Niska emisja dwutlenku węgla oraz zastosowanie materiałów sprzyjających efektywnemu ogrzewaniu, połączone z unikatowym designem, który z łatwością można dopasować do charakteru dowolnego wnętrza, sprawiają, że są to rozwiązania ponadczasowe. Oferowane przez nas piece kaflowe wolnostojące pozwalają w łatwy i ekonomiczny sposób zadbać o przyjemną atmosferę, nie tylko w domu, ale także w przestrzeni publicznej. Wyobraź sobie wieczory spędzane w miękkim fotelu, w towarzystwie palącego się ognia - ta wizja może stać się rzeczywistością! Poznaj naszą wyjątkową ofertę i znajdź rozwiązanie dopasowane do siebie.

Wyświetlono: 16 prod.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Piec kaflowy - klasyka w nowej odsłonie

Piece wolnostojące kaflowe stanowią wyjątkowe, nowoczesne ujęcie klasyki. Wśród wielu projektów znajdziesz między innymi takie, które wyglądem przypominają te tradycyjne, będące swego czasu podstawowymi urządzeniami grzewczymi w domach naszych pradziadków. Tuż obok nich dostępne są modele projektowane z myślą o wnętrzach urządzonych w stylu minimalistycznym, eleganckie w swej prostocie. Niezależnie od wyglądu, pokojowe piece kaflowe wolnostojące stanowią wydajne rozwiązanie, sprzyjające środowisku naturalnemu. A wszystko to dzięki między innymi:

  • zastosowaniu materiału Acumotte lub Termotec do wyłożenia komory spalania - dzięki niemu piec kaflowy pracuje wydajniej i dłużej oddaje ciepło do otoczenia,
  • systemowi deflektorów - wybrane piece kaflowe pokojowe posiadają system dwóch deflektorów, przyczyniający się do ograniczenia emisji szkodliwych substancji, a także podnoszący efektywność spalania,
  • spełnieniu wymogów Ekoprojektu i wyznaczającej maksymalną emisję CO do atmosfery normy BlmSchV 2.

W zależności od projektu oraz zastosowanych rozwiązań, nowoczesne, wolnostojące piece kaflowe pokojowe różnią się między sobą cenami. Sklep z piecami EkoTech-Kominki przygotował szeroką ofertę obejmującą różne warianty, zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i stylu, spośród których z łatwością wybierzesz wolnostojący kominek kaflowy, spełniający Twoje oczekiwania pod względem estetycznym, funkcjonalnym, jak również cenowym.

Stwórz domową atmosferę z piecem kaflowym

Wolnostojące piece kaflowe, dostępne w atrakcyjnych cenach, nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale także nadają mu ciepłego, przytulnego charakteru. To rozwiązanie świetnie pasujące zarówno do domu, jak i do pomieszczeń publicznych np. sal restauracyjnych, hoteli itp. Piec pozwoli stworzyć domową atmosferę wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Jeśli zależy Ci na optymalnym wykorzystaniu energii, a ponadto troszczysz się o środowisko, to piec wolnostojący kaflowy jest rozwiązaniem, jakiego szukasz.

Wolnostojący piec kaflowy - piękny i praktyczny

Wolnostojące piece kaflowe mają niepowtarzalny i niezaprzeczalny urok. Wykonana z kafli obudowa wygląda estetycznie i przyciąga wzrok, podobnie jak buzujący we wnętrzu pieca ogień. Rozwiązanie to posiada jednak znacznie więcej zalet niż tylko ładny wygląd. Obudowa z kafli ma znaczący wpływ na wydłużenie czasu oddawania ciepła. Dzięki temu nawet po wygaszeniu paleniska jeszcze przez długi czas pozostaje ciepła, stanowiąc dodatkowe źródło ciepła.
Nic więc dziwnego, że praktyczne i stylowe rozwiązanie, jakim są piece kaflowe, stały się w ostatnim czasie niekwestionowanym hitem wnętrzarskim. Doskonale pasują zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu vintage, jak i do nowoczesnych, ascetycznych wnętrz. To propozycja idealna dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i ekologię w połączeniu z designem. 

Niezawodne rozwiązania dla Twojego domu i firmy

Piece kaflowe wolnostojące to rozwiązanie praktyczne i stylowe. Pozwalają domownikom przyjemnie się ogrzać, zdobiąc wnętrze salonu, pokoju gościnnego lub dowolnego innego pomieszczenia. Nasz sklep z piecami, EkoTech-Kominki, oferuje piece kaflowe, które wyróżnia atrakcyjna cena, wysoka funkcjonalność i ponadczasowy design. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów. Chętnie odpowiemy także na wszystkie Twoje pytania.