Ramy

Stwórz kompletną instalację kominkową, która będzie efektowną ozdobą i funkcjonalnym rozwiązaniem. Ramka do kominka to element konstrukcji, który pozwala estetycznie wykończyć obudowę wkładu kominkowego. Odpowiednio dobrana blenda do kominka pozwoli Ci cieszyć się przyjemnym widokiem palącego się ognia w efektownej oprawie, jednocześnie przyczyniając się do prawidłowego przebiegu procesu spalania. W ofercie naszego sklepu online dostępne są ramki w wielu wariantach, w tym między innymi maskownica do kominka z wkładem powietrznym i z płaszczem wodnym. Oferowane blendy są kompatybilne z kominkami, jakie oferuje nasz sklep z piecami. Z EkoTech-Kominki przygotujesz wyjątkową dekorację wnętrza. I to bez wysiłku - blendy do kominków zamontujesz szybko i w łatwy sposób. Sprawdź, jakie maskownice dostępne są w naszej ofercie i wybierz model dopasowany do Twojego kominka.

Wyświetlono: 35 prod.

Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Funkcjonalne i stylowe ramki do kominków

Ramka do kominka przygotowana z zachowaniem precyzji, prosta w swej formie i elegancka, będzie doskonałą ozdobą wnętrza. Wykonana z wysokiej klasy materiałów, idealnie dopasowana do wkładu blenda do kominka zapewni optymalne efekty. Ramki, jakie znajdziesz w naszym sklepie, stanowią doskonałe połączenie stylu i profesjonalnego wykonania. Każda maskownica do kominka dostępna w ofercie EkoTech-Kominki:

  • została wykonana z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo, dzięki czemu jest wytrzymała i posłuży przez długi czas,
  • pasuje do wkładów kominkowych marki Kratki,
  • dzięki estetycznemu i jednocześnie uniwersalnemu designowi stylowo uzupełni niemal każdą aranżację - w domu, hotelu czy biurze.

Którą blendę do kominka wybrać?

Nasz sklep z piecami przygotował szeroki asortyment ramek. Przy wyborze odpowiedniej należy pamiętać, aby ramka do kominka odpowiadała modelowi wkładu, jego rodzajowi oraz sposobowi, w jaki otwierane są drzwiczki. Tylko odpowiednio wybrana blenda do kominka będzie w pełni funkcjonalna. Zobacz, jakie modele przygotowaliśmy - zdecyduj, która maskownica do kominka uzupełni Twoją aranżację.