Kocioł zgazowujący drewno LAZAR Holz Master

Nowy produkt

Kocioł zgazowujący drewno LAZAR Holz Master

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1100 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 1100 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 220,00 zł.


11 008,50 zł brutto

Więcej informacji

Stalowy kocioł centralnego ogrzewania zgazowujący drewno z zestawem hydraulicznym o sprawności 90,7 % oraz mocy 20 kW.

Kocioł został wyposażony w pełni ceramiczne palenisko, a komora załadunkowa wyłożona jest kasetami ze stali nierdzewnej co zapewnia niskie emisje oraz długą żywotność. W wymienniku zainstalowano system czyszczenia poruszany dźwignią umieszczoną z boku kotła. Pracą kotła steruje regulator z algorytmem PID oraz czujnikiem spalin współpracujący z panelem pokojowym z termostatem oraz programem tygodniowym. Regulacja pogodowa obsługuje jeden obieg grzewczy w standardzie, a po rozbudowie do czterech. W kotle zastosowano wentylator wyciągowy oraz kieszeń krótkiego obiegu minimalizującą możliwość wydostawania się spalin do kotłowni. Kocioł HolzMaster posiada dużą komorę załadunkową na polana o długości do 50 cm.

HolzMaster jest kotłem centralnego ogrzewania zgazowującym drewno. Dzięki temu procesowi sprawność kotła jest nawet trzykrotnie wyższa niż podczas spalania drewna w tradycyjny sposób. Kocioł został wyposażony w pełni ceramiczne palenisko, a komora załadunkowa wyłożona jest kasetami ze stali nierdzewnej co zapewnia niskie emisje oraz długą żywotność. W wymienniku zainstalowano system czyszczenia poruszany dźwignią umieszczoną z boku kotła. Pracą kotła steruje regulator z algorytmem PID oraz czujnikiem spalin współpracujący z panelem pokojowym z termostatem oraz programem tygodniowym. Regulacja pogodowa obsługuje jeden obieg grzewczy w standardzie, a po rozbudowie do czterech. Ponieważ w kotle zastosowano wentylator wyciągowy oraz kieszeń krótkiego obiegu zminimalizowano możliwość wydostawania się spalin do kotłowni. Kocioł HolzMaster posiada dużą komorę załadunkową na polana o długości do 50 cm.

Moc:20 kW
materiał:Stalpaliwo:Sezonowane drewno
palnik:szamotowysprawność:90,70%
sterownik:Z algorytmem PID i czujnikiem spalin, możliwość podłączenia panelu pokojowegopojemność komory załadunkowej:120 L

Wymiary gabarytowe

Model HM 20
Wysokość:mm1565
Szerokość:mm770
Głębokość:mm1075
Wszystkie prawa zastrzeżone: ekotech-kominki.pl
Opinie o Ekotech-kominki.pl na Opineo.pl