Biokominek FOXTROT czarny z podświetleniem LED z certyfikatem TÜV

FOXTROT/LED/TUV

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 73 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 73 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 14,60 zł.


730,01 zł brutto

Więcej informacji

Znak zgodności TÜV ceniony jest w większości krajów Europy.
Oznaczenie produktu znakiem zgodności TÜV pozwala wyróżnić go na rynku. Znak ten jest dowodem wysokiej jakości wyrobu oraz potwierdzeniem, że spełnia on obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa. Dodatkowo znak zgodności TÜV gwarantuje, że procesy wytwarzania wyrobu monitorowane przez ekspertów TÜVRheinnland Polska, są realizowane na najwyższym poziomie techniczno-organizacyjnym.


Biokominek FOXTROT był zaprojektowany z myślą o przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych. Stanowi on idealne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz, szczególnie w długie zimowe popołudnia.
W sprzyjających warunkach atmosferycznych może być również ozdobą tarasu, czy ogrodu, np. w czasie ciepłych letnich wieczorów. Jak każdy kominek wolnostojący, można go przestawić w dowolne miejsce. Proste, eleganckie kształty oraz materiał, z którego jest wykonany, sprawiają, iż kominek doskonale wpisuje się w wystrój pomieszczeń tworząc przyjemną atmosferę i zapewniając kontakt
z żywym ogniem.


Unikalnego charakteru nadaje taśma LED, znajdująca się za pojemnikiem na biopaliwo, której światło dodatkowo podkreśla barwę ognia. Jest ona obsługiwana za pomocą dotykowego pilota zdalnego sterowania, który umożliwia ściemnianie, rozjaśnianie a także włączanie i wyłączanie dowolnego koloru gestem przesunięcia palcem po okręgu. Można w ten sposób uzyskać nawet do 640 000 kolorów. Pilot działa na zasadzie fal radiowych do 20 metrów.


Wyposażenie:
- prostokątny bezpieczny pojemnik mały na biopaliwo z certyfikatem TÜV; pojemność: 0,4 l
- rączka regulująca do pojemnika

- podświetlenie LED - zasilacz; pobór mocy: 3 W; żywotność: 50 000 h
- dotykowy pilot zdalnego sterowania.


Waga - 15 kg.
Materiał obudowy: stal czarna malowana.
Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna.

 

UWAGA: Nie wolno rozlać płynu typu biopaliwo poza pojemnik przeznaczony na niego, ponieważ może to spowodować zniszczenie farby lub samego biokominka.
Zabronione jest także dolewanie biopaliwa w trakcie palenia się biokominka.

Biokominek z bezpiecznym biopojemnikiem


Biopojemnik to element wykonany z blachy kwasoodpornej będący podstawą do stworzenia biokominka.

 

Nowy bezpieczny biopojemnik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę (3), która zapobiega wylaniu paliwa na skutek przypadkowego przepełnienia zbiornika (5). Nowy bezpieczny biopojemnik posiada również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa (2) i wkład chłonny zmniejszający zużycie paliwa (6) oraz zabezpieczający przed rozlaniem biopaliwa na skutek przechylenia urządzenia (nawet w razie przypadkowego przewrócenia się biokominka z palacym się paliwem w pojemniku). Wygaszanie płomienia w  biopojemniku realizowane jest poprzez zastosowanie ruchomej przesuwki (4), zamykanej za pomocą specjalnego uchwytu (1), dostarczonego wraz z urządzeniem.

 

Jedynym dozwolonym paliwem możliwym do stosowania w biokominku jest paliwo kominkowe na bazie bioalkoholu (zalecamy płyn do biokominków BIO-DECO).

 

UWAGA!!

Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.

Pobierz PrestaShop

Wszystkie prawa zastrzeżone: ekotech-kominki.pl
Opinie o Ekotech-kominki.pl na Opineo.pl