biokominek FOXTROT czarny z podświetleniem LED

FOXTROT/LED

Nowy produkt

Biokominek FOXTROT był zaprojektowany z myślą o przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych. Stanowi on idealne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz, szczególnie w długie zimowe popołudnia.
W sprzyjających warunkach atmosferycznych może być również ozdobą tarasu, czy ogrodu, np. w czasie ciepłych letnich wieczorów. Jak każdy kominek wolnostojący, można go przestawić w dowolne miejsce.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 64 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 64 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 12,80 zł.


641,00 zł brutto

Więcej informacji

Proste, eleganckie kształty oraz materiał, z którego jest wykonany, sprawiają, iż kominek doskonale wpisuje się w wystrój pomieszczeń tworząc przyjemną atmosferę i zapewniając kontakt
z żywym ogniem.


Unikalnego charakteru nadaje taśma LED, znajdująca się za pojemnikiem na biopaliwo, której światło dodatkowo podkreśla barwę ognia. Jest ona obsługiwana za pomocą dotykowego pilota zdalnego sterowania, który umożliwia ściemnianie, rozjaśnianie a także włączanie i wyłączanie dowolnego koloru gestem przesunięcia palcem po okręgu. Można w ten sposób uzyskać nawet do 640 000 kolorów. Pilot działa na zasadzie fal radiowych do 20 metrów.


Wyposażenie:
- prostokątny pojemnik mały na biopaliwo; pojemność: 0,4 l
- rączka regulująca do pojemnika

- podświetlenie LED - zasilacz; pobór mocy: 3 W; żywotność: 50 000 h
- dotykowy pilot zdalnego sterowania.


Waga - 15 kg.
Materiał obudowy: stal czarna malowana.
Materiał pojemnika na biopaliwo: stal nierdzewna.

 

UWAGA: Nie wolno rozlać płynu typu biopaliwo poza pojemnik przeznaczony na niego, ponieważ może to spowodować zniszczenie farby lub samego biokominka.
Zabronione jest także dolewanie biopaliwa w trakcie palenia się biokominka.

 

 

 

Biokominek z bezpiecznym bio-pojemnikiem


Bezpieczny pojemnik biokominka z wkładem absorbującym/chłonnym to nowe rozwiązanie zastosowane w pojemnikach do biokominków. Pozwala on na znaczne zmniejszenie zużycia paliwa, a przede wszystkim wyklucza ryzyko wylania/rozlania się paliwa, nawet
w razie przypadkowego przewrócenia się biokominka z palacym się paliwem w pojemniku.

 

UWAGA!!

Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.

Wszystkie prawa zastrzeżone: ekotech-kominki.pl
Opinie o Ekotech-kominki.pl na Opineo.pl