Biokominek TANGO 2 biały z wzorem na szybieEDYCJA LIMITOWANA

TANGO2/BIALY/NADRUK

Nowy produkt

biokominek TANGO 2 biały z wzorem na szybie EDYCJA LIMITOWANA

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 26 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,20 zł.


260,00 zł brutto

Więcej informacji

Stabilna konstrukcja i szyby z czterech stron pojemnika z ogniem sprawiają, iż jest on bezpieczny w użytkowaniu. Sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.

Biokominki nie uznają ograniczeń, nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, są proste w montażu oraz w obsłudze, sprawdzą się zarówno w przestronnym domu, jak i mniejszym mieszkaniu. Biokominki to również doskonałe rozwiązanie na aranżację wnętrz, ponieważ bogata oferta produktów umożliwia realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

Wyposażenie biokominka (standard):

- Pojemnik na biopaliwo: wkład absorbujący/chłonny umieszczony w biowkładce zapewnia bezpieczeństwo użytkowania biokominka oraz wyklucza ryzyko rozlania się paliwa, nawet w przypadku przewrócenia się pojemnika. Pojemnik na biopaliwo wykonany ze stali nierdzewnej. (UWAGA!! Jednorazowo do pojemnika można wlać 50% pojemności biowkładki. Większa ilość płynu spowoduje, że płyn wyleje się po ewentualnym przechyleniu biopojemnika.)

- Rączka wygaszająca do pojemnika.

 

Sposób montażu:

- Wolnostojący, nie wymaga montażu, do postawienia w dowolnym miejscu.

Produkty powiązane

Wszystkie prawa zastrzeżone: ekotech-kominki.pl
Opinie o Ekotech-kominki.pl na Opineo.pl