Wkłady powietrzne

Stylowe dekoracje, ale i praktyczne elementy aranżacji - wkłady kominkowe powietrzne to doskonałe rozwiązanie, jeśli pragniesz wprowadzić do wnętrza przytulny klimat i jednocześnie zapewnić dodatkowe ogrzewanie. Są niezwykle praktyczne, wygodne w użytkowaniu, zapewniają ekologiczne spalanie drewna, a potwierdzeniem ich charakteru przyjaznego dla środowiska są certyfikaty. Powietrzne wkłady kominkowe o zróżnicowanych przeszkleniach i różnorodnym designie z łatwością dopasujesz do aranżacji wybranego pomieszczenia. Przekonaj się, jakie propozycje przygotowaliśmy - wybierz designerskie i funkcjonalne rozwiązania dla domu - także dla domu z systemem rekuperacji.

Wyświetlono: 386 prod.

Pokazano 1-24 z 386 pozycji

Ponadczasowy styl, czyli wkłady kominkowe powietrzne

Stanowią jedno z najpopularniejszych rozwiązań - wkłady kominkowe powietrzne są tak często wybierane ze względu na ceny, jak i użyteczność. Pełnią głównie funkcję dekoracyjną, ale także ogrzewają pomieszczenie - oddają ciepło poprzez szybę, front oraz przez ogrzewanie powietrza w czopuchu kominka, które może być rozprowadzone po całym domu poprzez system DGP. Spalanie drewna we wkładach kominkowych powietrznych odbywa się:

  • przy zachowaniu optymalnej wydajności, co przekłada się zarówno na niewielką ilość popiołu, jak i na oszczędność opału,
  • zgodnie z wymaganiami normy BImSchV 2, certyfikatami bezpieczeństwa i z Ekoprojektem.

Powietrzne wkłady kominkowe to także wysoka estetyka wykonania - precyzja w każdym detalu oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że stają się one atrakcyjną dekoracją. Dodatkowo, duże przeszklenie pozwala swobodnie obserwować palący się ogień - wkłady kominkowe powietrzne to rozwiązanie, dzięki któremu Twój salon wypełni przyjemne światło, sprzyjające wieczornemu odpoczynkowi.

 

Niezawodne wkłady kominkowe z dystrybucją gorącego powietrza

Nasz oferujący kominki sklep przygotował wkłady kominkowe powietrzne w konkurencyjnych cenach, produkowane z materiałów, które wpływają na zwiększoną efektywność ogrzewania, a dodatkowo prezentują się niezwykle elegancko. Sprawdź naszą ofertę i wybierz do swojego domu ponadczasowe i trwałe rozwiązania.