Piece na pellet. Automatyczne Kotły na Pellet

Poznaj ekologiczne rozwiązania grzewcze - piece na pellet to urządzenia, które cechuje wydajny i przyjazny środowisku proces spalania. Urządzenia te zasilane są odnawialnym, czystym paliwem, są łatwe zarówno w obsłudze, jak i w utrzymaniu w czystości. W ofercie znajdziesz kotły na pellet w konkurencyjnych cenach, jak i piece na pellet pełniące także funkcję dekoracyjną. Dzięki nim Twój dom wypełni przyjemne ciepło, a Ty nie musisz martwić się o bezpieczeństwo, ani efektywność spalania. Do produkcji urządzeń wykorzystano nowoczesne technologie, dzięki którym kotły i stylowe piece CO na pellet stanowią wysoce ekonomiczne i bezpieczne rozwiązanie. Sprawdź, urządzenia oferowane przez nasz sklep z kominkami i postaw na ogrzewanie pełne korzyści.

Wyświetlono: 12 prod.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Piec na pellet - zamiast kominka i tradycyjnego kotła?

Zarówno piece na pellet, jak i kotły pelletowe, to urządzenia zaprojektowane z myślą o optymalnej efektywności spalania, oszczędności paliwa i wygodzie użytkowania. Piece CO na pellet, tuż obok funkcjonalności, dodatkowo cechują się nowoczesnym designem, dzięki czemu stanowią atrakcyjny element aranżacji. Z powodzeniem zastępują tradycyjne kominki, ogrzewając pomieszczenie. Nowoczesne kotły na pellet stanowią z kolei doskonałe rozwiązanie zamiast typowych pieców, które często mają negatywny wpływ na środowisko naturalne. W zależności od modelu, kotły i piece CO na pellet zostały wyposażone w różne funkcjonalności, między innymi:

  • automatyczne rozpalanie, wygaszanie i czyszczenie,
  • wbudowany podajnik paliwa,
  • czujnik informujący o niskim poziomie paliwa, zaniku ciągu czy ryzyku przegrzania pieca.

Duży wybór nowoczesnych pieców CO

Sklep z ogrzewaniem EkoTech-Kominki oferuje różnorodne rozwiązania - z łatwością wybierzesz urządzenie spełniające Twoje oczekiwania. W asortymencie znajdziesz piece na pellet i kotły na pellet, które wyróżnia konkurencyjna cena oraz zróżnicowane parametry - moc, pojemność, zużycie paliwa i inne. Postaw na ogrzewanie przystosowane do Twojego domu.