Ogrzewacze gazowe

Wypełnij swój ogród lub taras przyjemnym ciepłem i blaskiem - ogrzewacze gazowe to akcesoria grzewcze, dzięki którym przestrzeń wokół Twojego domu nabierze wyjątkowego charakteru. Ogrzewacz gazowy to urządzenie coraz częściej wybierane nie tylko jako designerski element przestrzeni przydomowej, ale i jako dekoracja jadalnej lub wypoczynkowej strefy w hotelach czy restauracjach. Wyjątkowy, przytulny klimat, jaki ogrzewacze pozwalają stworzyć, przyciąga wielu gości i sprzyja długim rozmowom oraz przyjemnemu relaksowi. W myśl komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, urządzeniami można sterować za pomocą pilota, a ich konstrukcja uniemożliwia wydostanie się ognia, nawet podczas wiatru.

Wyświetlono: 12 prod.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Ogrzewacz gazowy, czyli efektowna i praktyczna dekoracja ogrodu i tarasu

Ogrzewacze gazowe to wygodne w użytkowaniu elementy dekoracyjne i efektowne źródła ciepła oraz światła. Mogą zostać zlokalizowane w dowolnym miejscu - nie potrzebują dostępu do instalacji gazowej czy elektrycznej, ponieważ butla z gazem zasilającym ukryta jest w ich dolnej części, a ponadto:

  • użytkowanie ogrzewaczy gazowych jest przyjazne środowisku,
  • tego typu urządzenia gazowe są łatwe w utrzymaniu w czystości,
  • gazowa lampa tarasowa-ogrodowa, dzięki swojej konstrukcji, zapewnia 4-stronną ekspozycję ognia,
  • ogrzewacze pozwalają uzyskać naturalną wizję ognia,
  • stanowią oryginalną dekorację podczas uroczystości organizowanych w plenerze,
  • ich nowoczesny design oraz efekt, jaki zapewniają, przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności przestrzeni.

Stwórz wyjątkowy nastrój w mgnieniu oka

Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, by przestrzeń rozświetlił przyjemny blask ognia. Ogrzewacze gazowe to urządzenia, łatwe w obsłudze, zapewniające wyjątkowy efekt. Poznaj rozwiązania, jakie przygotował sklep z piecami i kominkami EkoTech-Kominki. Który model wybierzesz?