Wkłady z płaszczem wodnym

Ogrzej swój dom w dobrym stylu - wybierz wkład kominkowy z płaszczem wodnym, który zapewni przyjemne ciepło, jednocześnie zdobiąc wnętrze domu. To wygodne rozwiązanie, pozwalające ogrzać cały dom, a przy tym wprowadzić do wnętrza przytulny klimat. Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym stanowią jedno z głównych źródeł ogrzewania - podłączone do instalacji grzewczej ogrzewają wodę użytkową, a także tą, która trafia do grzejników. Tuż obok funkcjonalności, kominek wyróżnia łatwość w użytkowaniu, oszczędność energii, a także design - pełen elegancji w każdym detalu. W ofercie znajdziesz propozycje z szeroką gamą przeszkleń oraz o zróżnicowanych parametrach, pośród których znajdziesz wkład z płaszczem wodnym, będący odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Wyświetlono: 141 prod.

Pokazano 1-24 z 141 pozycji

Czym wyróżnia się wkład kominkowy z płaszczem wodnym?

Wkład kominkowy z płaszczem wodnym wyróżnia cena atrakcyjna w odniesieniu do jego funkcjonalności. Konstrukcja tworzona w oparciu o nowoczesne technologie oraz wysoka moc urządzeń sprawia, że wkład kominkowy z płaszczem wodnym zapewnia optymalną wydajność spalania oraz efektywne ogrzewanie. Specjalnie zaprojektowany system ogrzewania, który odróżnia wkłady kominkowe z płaszczem wodnym od powietrznych tworzą:

  • dwie ściany korpusu, między którymi przepływa woda,
  • otaczający je płaszcz wodny, który akumuluje ciepło i oddaje je do wody.

System ten oraz nowoczesne rozwiązania, o jakie opiera się wkład z płaszczem wodnym, pozwalają na uzyskanie:

  • wysokiej sprawności energetycznej,
  • optymalnych parametrów spalania - efektywność oraz wydłużony czas utrzymywania temperatury,
  • niskiej emisji pyłów i CO2,
  • bezpieczeństwa i wygody użytkowania.

Kominek z płaszczem wodnym - cena, jakość, design

Sklep z ogrzewaniem EkoTech-Kominki przygotował szeroki asortyment urządzeń - znajdziesz wśród nich m.in. wkład kominkowy z płaszczem wodnym narożny czy przeszklony od frontu, dostępne w konkurencyjnych cenach. Oferujemy wkłady kominkowe produkowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, zwiększających wydajność urządzeń, przygotowane z zachowaniem wysokiej precyzji. Wybierz spośród nich kominek z płaszczem wodnym, który spełni Twoje oczekiwania względem ceny, niezawodności i wyglądu.