Kratki PRO

Ekologiczny i efektowny sposób na ciepło w Twoim domu? Piece wolnostojące i wkłady kominkowe Kratki to rozwiązanie dla każdego, kto ceni połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Kratki.pl to renomowany producent wkładów kominkowych przygotowanych z niezawodnej jakości żeliwa i stali, przeszklonych od frontu, z dwóch lub trzech stron, wyposażonych w paleniska zapewniające długotrwałą emisję ciepła. Oferowane urządzenia projektowane są w oparciu o innowacyjne technologie, wspierające ekologiczne i efektywne spalanie drewna, a dodatkowo wyróżniają się konkurencyjną ceną względem innych marek. Kratki PRO to linia wkładów kominkowych zdobiących wnętrza domów urządzonych w klasycznym stylu, jak i tych nowoczesnych, z systemem rekuperacji, niezmiennie stanowiących ekonomiczne rozwiązanie grzewcze. Poznaj ofertę marki!

Wyświetlono: 68 prod.

Pokazano 1-24 z 68 pozycji

Wkłady kominkowe dla wymagających

Wkłady kominkowe Kratki wybierane są ze względu na swój nowoczesny charakter, łączący niezawodne parametry techniczne, wpływające na wygodne i efektywne użytkowanie, z wysoce estetycznym designem, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Kratki PRO to linia produktów:

  • zgodnych z wymaganiami Ekoprojektu,
  • spełniających założenia normy BlmSchV 2, określającej maksymalną emisję dwutlenku węgla,
  • przygotowane przy użyciu materiałów wyróżniających się trwałością i zapewniających elegancki wygląd - żeliwo i stal, a także sprzyjających efektywnemu spalaniu, mających zdolność akumulacji ciepła - Acumotte.

Nasz sklep internetowy z kominkami poza wkładami kominkowymi Kratki oferuje także przygotowane przez producenta piece wolnostojące oraz sterowniki kominków.

 

Kratki PRO - rozwiązania stylowe i przyjazne środowisku

Minimalizacja emisji szkodliwych pyłów, zastosowanie energooszczędnych rozwiązań, wysoka sprawność cieplna, wygodnie otwierane drzwiczki - wkłady kominkowe Kratki Pro pozwolą cieszyć Ci się przyjemnym ciepłem, przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy oraz dbałości o środowisko. Wybierz rozwiązania przygotowane przez sprawdzonego producenta wkładów kominkowych i przekonaj się o korzyściach, jakie zapewnia marka Kratki.